Tumblr_lycm63dsfc1qcizjdo1_500_large

54-53-52-51-50

Only one second on your lips but many years on your thighs.

Be healthy means be happy. - Be happy means be healthy.
STOP wish. Just DO IT!

Snídaně: nic, Svačina: nic, Oběd: nic, Svačina: nic, Večeře: nic... PROBOHA CO TO JE?

2. července 2012 v 10:37 |  DIARY
Ahoj. Dneska zase trošku mého povídání, mých myšlenek a názorů. Sedím u noťasu a prohlížím si blogy o hubnutí. Čtu články, koukám na recepty, vaše problémy a jídelníčky.

Některé z nich mě vážně zarážejí. Holky, proboha, co se snažíte dokázat tím, že celý den nic nejíte? Je mi až do pláče, když vidím slečnu, která zveřejní jídelníček typu:

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic ... atd.

Přece tohle není ani přirozené, ani zdravé a hlavně ani bezpečné! Copak jste se v hodině přírodopisu neučili, že lidé potřebují jíst? Stejně tak jako zvířata a stejně tak jako rostliny, které přijímají živiny z půdy, aby přežily?!

Příjde mi totální hloupost nic nejíst, popř. sníst jen malou večeři, jako většina z vás. Nejen, že si způsobíte příšerný jojo efekt (to je to nejmenší) a vaše půstní snažení bude ta tam, ale hlavně je zde nebezpečí, že si ublížíte. Jak fyzicky tak psychicky. ZNIČÍTE SI SVÉ ZDRAVÍ SVOU VLASTNÍ HLOUPOSTÍ. Potom už bude pozdě říkat si, proč jsem více nejedla a litovat svých chyb. BUDE POZDĚ!!!

Tak prosím, všechny, které se takto stravujete, zamyslete se nad tím, co děláte. Nad tím, co od sebe očekáváte. Co očekáváte od svého hladovění. Zda chce být štíhlé, šťastné a veselé slečny nebo chodící mrtvoly, které nenávidí svět a sebe samotné. Osoby bez života, bez radostí a bez okolního světa.

Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katy-proana katy-proana | E-mail | Web | 6. července 2012 v 20:56 | Reagovat

800kcal denne neni o moc zdravejsi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama