Tumblr_lycm63dsfc1qcizjdo1_500_large

54-53-52-51-50

Only one second on your lips but many years on your thighs.

Be healthy means be happy. - Be happy means be healthy.
STOP wish. Just DO IT!

Říjen 2012

Tadáá - vracím se se vším všudy!

27. října 2012 v 17:32 DIARY
Tak jo, celý týden jím tak, jak chci - jak si tělo žádá a co si žádný - zdravé, nezdravé, sladké, slané. A jde to poznat. Proto jsem se rozhodla, že se vrátím za vámi. Hubnutí mi jde snáze a ke všemu mi moc chybíte.

Takže zítra se těště na typický článk - jídelníček. Líbající

P. S. Juhů, mám konečně nabarvené vlasy a nové nehtíky. Ještě bych chtěla do konce týdne si zajít na řasy, ale bojím se, že mi pak vypadají ty mé. Máte nějaké zkušenosti?

Hezký pátek? Ale ano!

26. října 2012 v 20:49 DIARY
Přeji vám příjemný páteční večer. Jak se dnes máte? Konečně je tady zase víkend. No - konečně, nevím jestli to je to správné slovo, protože toho mám více než dost, ale snad si alespoň trošku odpočinu. Dnešní jídeleníček, do odpoledne krása, potom mě kamrád pozval na podvečerní večeří i moučníkem...haha, což se neodmítá ... takže kalorie up up! Škoda no.

Jinak udělala jsem si dneska radost v obchodě a získala pár úlovků - pudr Stay Matte (nejlepš jaký jsem kdy měla), parfém PUMA, šála, náušnice a další drobnůstky. Zítra jdu na barvení a večer na nehty. Těším se. Líbající

Když to shrnu dnešek jsem si UŽILA i přes ten nedietní jídelníček a i přes ty moje kilogramy navíc. Doufám, že se máte taky tak fajn. Zítra kromě zkrášlovacích rituálů mě čeká učení a úklid - fňuk, už teď se mi nechce.

Teď si jdu pustit film a ulehnout (jsem mrtvá, vstávala jsem před 5 hodinou!). Páčko.

Shit, shit! Začni to brát vážně, ty huso!

24. října 2012 v 16:50 DIARY
Ahoj, tak nemám vůbec čas něco přidávat - to jste si určitě všimli. Povinnosti se kupí a kupí a nevím kam dřív skočit. Váha se točí okolo 48 kg - vím, hnus a děs. Ale jinak to nejde, dělá to ta škola. Snažím se, ale je to těžké - jídlo mi dodává energii, kterou nemám. :( Takže nemám ani sílu se uhlídat a nepozřít něco sladkého, kalorického a nezdravého.

Dneska jsem opět ujela - celé věnečky, linecké kolečko a langoš. Blé! Od této sekundy - ano teď se musím hlídat! Nejde to jinak, ale potřebuji teď přísnou dietu. Mým nejlepším kámošem se tedy stává - voda! Chci zpět svých 45 kg! Byla jsem tak šťastná a spokojená.

Ozvu se až zase bude trochu času (nevím, ale kdy!). Užíjte si zbytek dne.

21.10.2012 a nový hubnoucí maraton!

21. října 2012 v 17:09 DIET LIST
bag, blonde, body, shorts, skinnyTak jsem tady se slíbeným jídelníčkem a celkově lepším stavem. No, lepším - je to lepší než ráno, ale stále to není to pravé ořechové. Šlápnul vedleSnídaně: 2 plátky chléb fitness, jahodový jogurt light, 1/2 jablka

Svačina: 8 sušenek Bebe rodinné

Oběd: 120 g vařené kuřecí prso, 120 g pečených brambor, 80 g brokolice na páře, 2 lžíce kečupu

Svačina: 2 Racio suchary s tvarohem, 1/2 jablka, mandarinka

Večeře(bude): kuřecí polévka s čínskými nudlemi, 40 g ledový salát, 60 g salátová okurka, vaječný bílek, 60 g brokolice, lžíce kečupu


Pohyb: 30 minut zumba fitness, 100x jumping jacks, 100x zakopávání, 100x poskoky na špičkách, 40x sedlehy, 40x dámské klikyNo nic! Teď se jdu učit, potom do vany (udělat ze sebe nového člověka - hihi) a nakonec si dám s chutí tu polévku a zeleninku. Mňam. (Potom možná ještě učení.)

Zítřejší den bude opět náročný, vlastně celý týden. Uvidím, kdy se ukážu. Mějte se a užíjte si zbytek neděle.

To není možné, jak mě je dneska špatně

21. října 2012 v 10:34 DIARY
Zdravím. Smějící se

Jakpak jste se dneska vyspali? Já nic moc teda. Kamarádka slavila dvacítku - to byla teda párty. Bylo tam snad přes 50 lidí, takže plno nových známých. Plno jídla a pití - něco pro moji postavu no! Ale užila jsem si to se vším všudy. Zážitek mi nezkazí ani to, že teď mám hlavu jako střep a žaludek jako na rozbouřené řece. Navíc jsem vzbuzená už od 9 - to víte, rodiče! Křičící Takže KO.

Ráno jsem se vážila a 49,1 kg!!! COŽE? Nevím jestli to je tím, že jsem ještě !plná! (přejezená ze včera) nebo jsem opravdu tolik přibrala. Takže, co z toho pro mě plyne? Od dneška 21. 10. 2012 opět hubnu! Ať se děje, co se děje. (Jo, to jsou ty moje přežery. - Do kalhot, ale stále vlezu! Hihi.) Večer přidám jídelníček (ale pohyb dneska nevidím slavně - bych se poblila!!! Smějící se)

Dneska mě nečeká nic moc. Jak jsem řekla cvičení dneska asi kašlu - nemám na to *LOL*. Myslím, že budu mít menší (větší) problém i s učením. Takže budu asi lenošit a regenerovat své tělo na následující týden, který bude opět hektický.

Jinak sledujete někdo The Vampire Diaries? Já je prostě miluji a ty nové díly 4. série jsou prostě boží. Myslela jsem, že to už bude "zabité", ale překvapili mě. Těším se na nový díl, který tady pro nás, milovníky, bude ke zhlédnutí už v pátek.Užijte si den. Dneska se ještě ozvu.
Miluji vás.

Včerejší (19. 10. 2012) jídelníček - like or dislike?

20. října 2012 v 7:00 DIET LIST
Dobré ráno, chtěla jsem vám ho tady dát už včera, ale usnula jsem u filmy poměrně brzy, tak jsem to už nějak nestihla.RozpačitýSnídaně: ovocný jogurt light, 2 plátky fitness chleba, 1/2 jablka

Svačina: 1/2 jablka, mandarinka

Oběd: polévka kuřecí s kapáním, 3 (cca 80 g) kousky vepřového masaˇ(asi kýta) na šťávě, 120 g opékaných brambory, lžíce tatarky, 1 sušenka Disco

Svačina: 4 sušenky Bebe Dobré ráno, 2 mandarinky, 1 plátek fitness chleba, jahodový jogurt light, meší broskev

Večere: 3 menší plátky fitness chleba s tvarohem, 60 g brokolice, 40 g ledový salát, 60 g salátová okurka


Pohyb: 45 minut zumb fitness, 40x sedlehy, 20x squats, 20x výpady, 30x dámské kliky, 60x zakopávání, 60x jumping jacks, 60x poskoky na místě na špičkách
Ta svačinka odpoledne je trochu větší než jsme plánovala, ale měla jsem opravdu hlad, když jsem dorazila ze školy. Ale zkoušela jsem si zase +- spočítat kalorie a - výdej je vyšš než příjem - OK!

Dnešek bude zajímavý - mám toho (tolik) před sebou. No hlavně teda začít dělat věci do školy (jinak nemám totiž šanci to stihnout) a pouklízet, protože už to tady vypadá jako v chlívě.

Hezký den.


18.10.2012 a dneska jsem to opravdu nezvládla, ale je mi fajn!

18. října 2012 v 17:39 DIET LIST
Miláčci mí, jak si užíváté čtvrteční den? Můj je úžasný, skvělý a eňo ňuňo. Jsem sice nějaká nachlazená (bolí mě hlava, slzí oči, mám děsnou rýmu a škrábe mě v krku). Na druhou stranu jsem nemusela do školy, abych nenakazila své milované kamarády. Zítra už ale jdu.

Protože jsem se ale dopoledne dost nudila vyrazila jsem do města a koupila si - úžasný roláček. Potkala jsem kamarádku, což "se nemělo stát". Zašly jsme si na zákusek, nějaké to kafíčko a mňamku.

Celé odpoledne jsem doma a snažím se učit, ale dneska se mi moc nechce.
P. S. Jídelníček dneska - hnus, děs a bída. Zítra se polepším. Ale už mě vážně nějaké diety a kontrolování se nebaví řešit.Snídaně: ovocný salát s bílým jogurtem light (1/2 jablka, 1/2 banánu, 2 mandarinky, broskev)

Svačina: mandarinka, jablko, pařížský dortík (fakt velká porce - asi 200 g ...fů!), Caffe Latté, 1/2 Milky, kopeček vanilkové zmrzliny

Oběd: tomatová polévka s čínskými nudlemi, cereální kaiserka s tvarohem, eggcheesem a plátkem šunky, mandarinka, 5 čokoládových sušenek Disco

Svačina: 30 g medových kroužků, 100 ml mléko 0,5 %

Večeře: - (asi už nic!)


Pohyb: 20 minut zumba fitness, 1 hodina nákup a chůze po městěTo koukáte, co! Já taky!

17. 10. 2012 a já a modeling? To je ve hvězdách!

17. října 2012 v 19:42 DIET LIST
Příjemný podvečer. Mnozí se ptáte, jak jsem se rozhodla ohledně toho modelingu. NErozhodla! Prostě nevím - na jednu stránku toužím to vyzkoušet, ale na stránku druhou, bojím se velikosti XXS a to upřímně! Mám mu dát vědět do 24. října, tak uvidíme, jak to dopadně a co bude definitivní. Či ano nebo ne.RozpačitýSnídaně: jahodový jogurt light, sójový rohlík, 1/2 jablíčka

Svačina 1: nektarinka, jablíčko

Svačina 2: 2 sušenky Bebe Dobré Ráno brusinkové, 2 mandarinky

Oběd: tomatová polévka s mozarellou, 2 plátky chléb fitness, 200 g mexická placka s tvarůžkami, kečupem a zeleninou

Večeře: ovocný jogurt light, 2 Racio toast, zeleninový talíř (ledový salát, rajče, salátová okurka, paprika, brokolice), kečup, vaječný bílek


Pohyb: 45 minut zumba fitness, 60x dámské kliky, 60x squats, 60x sedlehy, 100x jumping jacks


Ptáte se, co budu dělat teď? Nic! (Ne, kecám!) Půjdu do vany, kde si doufám odpočinu ... hihi. Potom si uvařím čajík, udělám ještě něco málo do školy a poté - pustím si film a ulehnu do postele.

Mějte se hezky a užíjte si zbytek večera.EDITED 20:40

Měla jsem na něco chuť, ale děsnou. Naštěstí jsem místo čokolády sáhla po nektarince a mandarince - mňam!

16. 10. 2012 aneb jak vypadá jídelníček během náročného dne

16. října 2012 v 21:18 DIET LIST
Ahoj, ahoj. Jak se dneska máte? Já jsem unavená jako ... Ráno jsem vstávala před šestu, ve škole seděla do 4, doma byla kolem páté a do teď jsem se učila, učila a učila. (No dobrá, taky jsem byla ve vaně a cpala se! Hihi.)

Dávám tady dnešní jídelníček. Vím, že je strašný a určitě z něho nezhubnu, ale jinak to asi během té školy nepůjde. Nestihla jsem ani normální oběd! To je co?!
Snídaně: mléčná rýže malinová, krajíček fitness chleba s tvarohem, jablko

Svačina: jablko, mandarinka

Oběd: fitness houska s tvarohem, eggcheese, ledovým salátem a okurkou, nektarinka

Svačina: Emco ovesné sušenky oříškové (60 g), vídeňská káva (z automatu), mandarinka

Večeře: kuřecí polévka s jarní zeleninou a čínskými nudlemi, rajče, 60 g salátové okurky, mandarinka
Líbí se vám i přes to všecho jídelníček? Pohyb žádný - pokud tedy nepočítám cestu do a ze školy, přemisťování se do učeben a "učení se"! :) Uvidíme, jak to dopadne zítra. Budu mít trochu volněji, tak si asi zajdu na zumbu. Juhů!

A teď už pac, pusu a dobrou noc.

Oplatí se riskovat pro splnění svého snu?

15. října 2012 v 7:30 DIARY
Dobré ráno. Jak jste se vyspali? Musím řící, že na to v kolik jsem usnula (dívala jsem se na film ... hihi), se mi vstávalo celkem fajn.

Zase tady máme pondělí a já budu doma až okolo deváté - chce se mi brečet. Ke všemu toho mám na úterý TOLIK! Učila jsem se trochu i ráno. Před tím než jsem napsala tento článek a musela jít na vlak.

Nyní k názvu článku. Kdysi dávno jsme se s kamarádkou "jen tak z hecu", zaregistrovaly na jedné stránce pro začínající "modelky", či lépe řečeno pro slečny, které by chtěly modeling zkusit, ať už jako koníček a pod. Včera jsem aktualizovala své údaje - změnila délku vlasů, váhu, výšku a přidala nějaké nové fotky. No hodiny mi psali tři fotografové. Jeden mi "slíbil", že ze mě udělá hvězdu a ty peníze za to - fůha! Hodily by se. Ke všemu nejde o žádné akty a glamour, takže bod pro. Jedinou podmínkou je obléci trička, kalhoty a svetry velikosti XXS-XS.

Nyní mám velikost XS, do XXS bych musela pár kg shodit, ale víte jak to zrovna mám. Poraďte. Šly byste do toho či ne? Mám na to necelé 4 týdny.

HELP! HELP! HELP!
Hezký den.