Tumblr_lycm63dsfc1qcizjdo1_500_large

54-53-52-51-50

Only one second on your lips but many years on your thighs.

Be healthy means be happy. - Be happy means be healthy.
STOP wish. Just DO IT!

Prosinec 2012

Vánoce fuč a rok 2013 za dveřmi

30. prosince 2012 v 8:39 DIARY
Ano, je to tak. Vánoce a svátky utekly jako voda. Teď už nás jen čeká Silvestr a oslava Nového roku. Těšíte se?

Zrovna sedím, píšu tento článek a snídám (ovocný salát, toustík a kafe). Musím se nějak dostat do starých kolejí z těch přeraných Vánoc, které mi nesmírně zničily postavu! Ale co, trošku více pohybu a méně jídla a za měsíc je zpět.

Co vy? Taky jste tak moc papaly, že máte problém se dostat do svých oblíbených jeansů? Hihi. Mějte se krásně a užíveje volníčka.

Přežili jsme konec světa - tak tady VESELÉ VÁNOCE

24. prosince 2012 v 7:31 DIARY
Tak jsme se konečně dočkali. (Konečně) 24. prosince, mnozí z nás dnes dojídají poslední čokoládku na adventním kalendáři, snídají vánočku s teplým kakaem nebo drží "půst", aby večer viděli zlaté prasátko.

Tolik očekáváný den (tedy alespoň z mé strany nastal). Těším se na cukroví, kapra, bramborový salát, vánční oplatky. svařák, dárky, ale především na to, že budu s rodinou a užijeme si poklidný a spokojený skoro poslední prosincový večer u svíčky a dobrého jídla.

Letošních dárků nebudu mít hodně (asi), neboť jsem si přála pár dražších věcí. Ale Vánoce přece nejsou o tom, kdo má lepší či dražší dárek, nebo kdo jich má více! Jsou to svátky pohody, klídu a lásky!


VŠEM VÁM TEDY PŘEJI KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ (, které je nejdůležitější,)LÁSKY, SPOKOJENOSTI I PENÍZKŮ.

294076_504996976211901_2047584890_n_largeP. S. Teď se jdu vyvalit k televizi a jíst a jíst a jíst!

NIKDY se nenechte ovlivnit druhými!

20. prosince 2012 v 11:17 DIARY
Zdravím mé krásná návštěvníky,

rozdhodla jsem se, že se s vámi podělím o svůj zážitek z nedávné dne. Bylo to myslím úterý, tento týden, kdy jsme ve škole skončili o něco dříve a já měla furu času než mi pojede vlak. Proto jsem se rozhodla, že doženu ztracený čas a zajdu se porozhlédnout po obchodech, abych dokoupila pár chybějících dárků a 24. prosinec byl prostě dokonalý! Když byla mise splněna, tašky plné a peněženka téměř prázdná, uviděla jsem je! Byly dokonalé, krásné, třpytivé, poslední a tak sexy! Ano, dá se říci, že jsem se k nim přímo rozběhla.

Byly to černé kalhoty (jeansy) s glitrami okolo pasu a takové ty "otrhané", kdy trhance byly opět ozdobey stříbrnými třiptkami! Prostě boží. Neváhala jsem tedy a vzala je z regálu a plná očekávání jsem se vřítila do kabinky. Najednou ups! Velikost XS, která už není mou velikostí. Uvědomila jsem si, že měsíc a pár dnů zpátky, bych se do nich v pohodě vlezla, ale dnes? Opravdu ne.

V tu chvíli jsem si to uvědomila a začala nad vším přemýšlet. Proč jsem se vzdala svého zdravého, dietního a krásné životního stylu? Proč jsem začala zanedbávat cvičení a mrkev nahradila čokoládou? Vím proč! Dala jsem na rady mého okolí. Nechala jsem se ovlivnit, což byla chyba. Uvěřila jsem jim více než sama sobě. Uvěřila jsem, že pohyb není důlěžitý a denní přežírání a na oběd jídlo z MCD je super. Uvěřila jsem, že vypadám a jsem nemocná. Začala jsem se bát.

Ale upřímně řečeno zapoměla jsem na to, co chci já. Na to co miluji, co se mi líbí. Ano milovala jsem své kostaté tělo a líbilo se mi více než toto. Milovala jsem narážky okolí a jejich skuhrání, že jsem jako kostra, jen kost a kůže. Milovala jsem vodu, mrkev a cvičení! Proto jsem se rozhodla, že se budu snažit opět najít sebe sama, aniž bych se nechala nějak ovlivnit okolím. Vím, že teď přes Vánoce to nebude snadné, ale já to zvládnu a opět budu ta hubeňoučká, krásná, šťastná a spokojená malá dívka, kterou jsem byla.


Děkuji všem, kteří můj "zážitek" (šok, chcete-li) dočetli až zde. Jste pro mě nehoráznou podporou, vaše blogy jsou pro mne velkou motivací a pomocí. Děkuji.

Vánoce, vánoce přicházejí ...

18. prosince 2012 v 21:50 DIARY
Ano, a to rychlým tempem. Už za týden bude zase po všem! A poté zase čekat rok. Ke všemu to vypadá, že to budou Vánoce bez sněhu, ach jo.

Co je u mě nového? Mám už hotových pár zápočtů - jupí, stále se učím, jsem bezhlavě a šíleně zamilovaná, žeru jako prase a našla jsem skvělý výrobek proti černým tečkám. (Používám ho od pátku a výsledky už malinké jsou!) To kouzlo se jmenuje - Garnier PureActive - ExfoBrusher.

Úžasný, krásně voní a cenově dostupný. LIKE!Teď už jdu spát, tak se mějte krásně. Dobrou.

It´s frozen, but it is so beautiful!

12. prosince 2012 v 22:57 DIARY
20081212165711_largeVánoce se nám pomalu a jistě blíží, což mi připomíná, že bych měla udělat předvánoční úklid a nakoupit už konečně ty dárky (navíc nevím, co mám koupit - hih),

Ale KDY? Škola mi doslova krade veškerý čas. Pořád nějaké zápočty a zkoušky, člověk neví, do které knihy se dříve podívat. Ať už je únor a mám vše za sebou.

Uvažuji, že změním barvu vlasů - černofialová? Taková správná ostružinová.

14 days to Christmas ...

10. prosince 2012 v 22:09 DIARY
... a já stále nemám nakoupené dárky. SHIT! No co, času dost! (?)
Tumblr_m5gao2amld1qbfia9o1_500_largeRozhodla jsem se, že na vás tedy nebudu tak příliš kašlat. Proto tadá - je zde další článek. Nevinný Ale nečekejte nic moc nového, převratného a překvapivého.

Dnešní den ve škole byl DLOUHÝ a NÁROČNÝ, ale i přes to všechno utekl celekm rychle. Konečně jsem teď doma a můžu si dát, jak se říká, nohy na stůl. Mrkající Ráno mě překvapivě nic nebolelo a jelikož jsem vstala poměrně brzo a školu jsem měla napozději, zacvičila jsem si ráno opět Jillian. A prostě - PARÁDA!

Ale aby jste si nemysleli, že můj život je jako procházka růžovou zahradou, tak zítra vstávám po 6 hodině, fů - měla bych jít spát! Ale mám zítra výtečný oběd! (Můžete hádat co!) A večer, no večer ... asi budu s panem Dokonalým! Takže vlastně ano, můj život je taková procházka.

Teď už nezbývá než vám popřát dobrou noc. Tak tedy dobrou. Líbající

Miluji JI! Miluji JILLIAN!

9. prosince 2012 v 19:20 DIARY
Zdravím, zdravím.

Dnešek nějak utekl. Nevím čím to je, asi tím, že jsem měla stále něco na práci (především studium!).

Jinak, abych osvětlila - vysvětlila, název článku. Ano, miluji ji. Dneska jsem si díky ní dala těla a je mi úžasně. Ona je úžasná! Nejlepších 40 minut z dnešního dne.

A aby toho nebylo málo - na závěr jsem se zničili zumbou- tvarováním břicha. Ráno se asi nepostavím, ale co, teď je mi fajn. Líbající

Škola mi změnila život

8. prosince 2012 v 17:29 DIARY
Přeji hezký, mrazivý a prosincový večer.


Tumblr_mef8jibcrv1qh1p7yo1_400_large


Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale prostě nebyl čas. Ve škole mi začalo zkouškové, tak to nabralo trochu rychlejší spád (než jsem čekala).

Co se vlastně událo za těch několik dní co jsem se tady neukázala? Nic moc.
1. Neřeším váhu. Nevážila jsem snad už tři týdny.
2. Nedokážu zkombinovat zdravou stravu a cvičení a školu. Přijdu večer unavená, tak sním to, co je po ruce a jdu spát. Takže jím i nezdravě a moc, protože potřebuji energii.
3. I když nejsem hubená, jak jsem bývala, jsem spokojená a šťastná.
4. Nejspíš jsem potkala svého pana DOKONALÉHO. Ach!Líbající
5. Nemáš koupený ještě žádný dárek.
6. Miluju zimu, jediné mínus je to, že stále teče z nosu.
7. Těším se na Vánoce!Tak to by bylo v rychlosti vše. Možná zase ozvu v brzkém čase. Teď si jdu dát vanu a učit se (nejspíš).
A jak se máte vy moje hubeňulky?