Tumblr_lycm63dsfc1qcizjdo1_500_large

54-53-52-51-50

Only one second on your lips but many years on your thighs.

Be healthy means be happy. - Be happy means be healthy.
STOP wish. Just DO IT!

Leden 2013

Fuj!

13. ledna 2013 v 8:18 DIARY
Zdravím Vás. Omlouvám se, že dlouho nic nepřibylo, ale neměla jsem čas a vlastně ani chuť. Nic se nedaří (akorát ta škola jde). Jídleníčy jsem opět posrala. Ach jo. No nic, je čas se vzpamatovat a začít hubnout na 100 %, protože jsem ze sebe fakt znechucená.

2. den s mojí dietkou

7. ledna 2013 v 18:38 DIET LIST
Snídaně: grapefruit
Oběd: sójové nudličky se zeleninou, krajíc chleba fitness
Svačina: banán, 2 koblížky s marmeládou (neodolala jsem)
Večeře: bilý jogurt, 2 rajčata

Pohyb: Jillian M. Ripped 30 level 1, 30 minut zumba fitness

Tumblr_me3cucfnds1rlje92o1_500_large

Poslední dobou se mi dějí zvláštní (podivné, nereálné) ale vcelku úžasné. Tak ráda bych se o ně s vámi podělila, ale nemůžu říct. Slíbila jsem to, ach jo. Určitě byste mi poradili. Tak se alespoň držte. Jinak dnešní den? Především studijní. Obíhat vás obíhám - koukám, co přidáváte, ale na komentíky není čas. Uvidíme po zkouškách. Pusinky, omlouvám se. Líbající

P. S. Přemýšlím o tetování. Samozřejmě o nějaké decentním.

Zase o rok starší

6. ledna 2013 v 18:15 DIET LIST

Mndag-009_195629571_large


Přesně tak, už pár dní "žijeme" v roce 2013. Tak co, jak vám to jde? Musím říci, že já osobně jsem si Vánoce, svátky, "prázdniny", Silvestra a Nový rok skvělě užila. A jde to poznat i na mé postavě. Smějící se Kterou jsem jaksi přestala řešit. Nevím, čím to bylo. Možná proto, že jsem si řekla, že pár kilo navíc mi neublíží (chlapi se za mnou otáčeli i před tím, než jsem začala hubnout), měla jsem (ano MĚLA!) kluka, kterému taky navíc pár kil nevadilo a navíc noční pojídaní při filmu s ním mě bavilo. A za třetí, přeci se nebudu "hamovat" o Vánocích, ne? Jenže teď je už 6. ledna a já se tak tak vlezu do velikosti s. Proto je mému přežírání potřeba přitáhout řemínek. Ode dneška - dieta a cvičení! A co na to lidé okolo? FUCK!

Ve škole to celkem jde, stále trvá zkouškové období. Díky bohu mám už polovinu předmětů za sebou. Bohužel - polovina ještě čeká, ale jestli vše půjde tak jak má, za dva týdny je po všem. Jupí! LíbajícíDnešní jídelníček:

Snídaně: jogurt Silueta light jahodový
Svačina: xxx
Oběd: kuřecí plátek se šunkou sýrem a broskví, vařené brambory
Svačina: 140 g čistého tvarohu 1,1%
Večere: zeleninové lečo (4 bílky, rajče, 100 g kápie, 80 g brokolice, bazalka)

Pohyb: Jillian Ripped 30 level 1, 12 minut Zumba Fitness posilování na břicho


A už nic nepozřu! To raději skočím z okna. (Joke!) Tak teď budu dělat co? Nejspíš nic. Dneska jsem se učila od rána, takže si dám pauzu, ráno zase vstanu a vlítnu na to. Takže nějaký tip na film?

Miluji vás. Líbající