Tumblr_lycm63dsfc1qcizjdo1_500_large

54-53-52-51-50

Only one second on your lips but many years on your thighs.

Be healthy means be happy. - Be happy means be healthy.
STOP wish. Just DO IT!

Červenec 2013

Krásný slunečný den - prý 39 stupňů

26. července 2013 v 10:15 DIARY
Dobré ráno krásky,
tak dneska nám hlásí krásných tropických 39 stupňů, otázka je jestli se teploměr opravdu tak vysoko vyšplhá, jestli ano, tak to bude, fůůha, horko. Rozpačitý

Už jsem po snídani, má oblíbená mléčná rýže, mňam, jak já ji miluji. Na obídek si budu dělat něco fajňoučkého, jupí jupí. A pak se budu slunit, poslouchat hudbu, číst si a vše, co k létu patří. Večer možná přidám jídelníček. Mějte si krásně, poslím pusinku, lásku a všechno krásné.
Užijte si den. Líbající

Nepovedený jídelníček? Ne, jen super den!

24. července 2013 v 16:53 DIARY
Přeji vám krásné odpoledne. Líbající Dneska nečekejte žádný jídelníček, ani super slovíčka, jak jsem na sebe hrdá. To sice jsem, hihi, ale dnes ne určitě ohledně jídla.
Dopoledno bylo super, snídaně kaiserka se zeleninou, svačina banán, ale pak - srazíček s mými milovanými slečinkami. Sešly jsme se asi okolo 11 hodiny s tím, že zajdeme na obídek, kafíčko a nebo něco dobrého, abychom mohly probrat, co a jak, jak to jde a nejde a tak. Však to znáte.

A jak to dopadlo? Na oběď pizza a na popíjení vínečko - no dobrá, více než jedna sklenička, po chvíli povídání takový fajňoučký medovníček k němu latté a aby toho nebylo málo, tak milkshake z MCD na cestu. Paráda, že. Ale víte co? Nejsem na sebe ani naštvaná a ani sama sebou znechucená. Po dlouhé době jsme se viděly, což se muselo oslavit, a to pořádně. Žádná další taková setkání v nejbližších dnech nemám v plánu, takže zase diet and healthy food.

Doufám, že jste se měli a máte krásně. Posílám hubana.

Jídelníček 23. 7. 2013

23. července 2013 v 19:00 DIET LIST


Ahojte krásky mé, jak to dneska jde? U nás bylo nádherně. Sluníčko svítilo už od chvíle, kdy jsem otevřela oči - tomu říkám léto! Dala jsem si kafíčko, snídani (mňaminečku) a pak se 20 minut věnovala Jill. Lepší začátek dne neznám. Jinak jsem nedělala nic moc. Ležela jsem na sluníčku, chytala barvičku, popíjela limču, chystala si svačinku, povídala si s lidičkami a měla se prostě fajn.
Doufám, že jste měli také takový skvělý den.

Tady je dnešní jídelníček:
Snídaně: mléčná rýže s příchutí
Svačina: 2 suchary s tvarohovo-zeleninovou pomázánkou, 1/2 banánu
Oběd: zapečené brambory se šunkou a sýrem
Svačina: ovocný jogur light, hrst oves. vloček, mrkev
Večeře: kápie plněná vaječným bílkem a zeleninou, kuskus

Pohyb: 20 minut Jillien M., 20 minut Tiffany R.

Každým dnem je to snažší a snažší. Věřím, že za pár dní budu zase ve svých starých kolejích a vše bude jako dřív. Už se na to těším. Doufám, že jste i vy, měli skvělý den, plný radůstek, mňaminek, smíchu a krásy. Mám vás ráda.

Ten obrázek mě nadchnul!


4 rules - YOU CAN DO IT!

23. července 2013 v 13:12 DIARY
Abyste neřekli, že na vás nemyslím. Líbající
Toto je cesta k úspěchu.


Jídelníček 22.7.2012

22. července 2013 v 22:00 DIET LIST
22. července 2013 - 1. den v roce 2013


Snídaně: kaiserka se šunkou troškou tav. sýra, 2 bílky
Svačina: jogurt light, suchar
Oběd: pečené kuřecí kousky, zeleninový salát
Svačina: bageta s tvarohovo-zeleninovou pomazánkou, snickers tyčinka (hm)
Večeře: tuňák pikant, 1 pl. tmavého chleba, zelenina (rajče, okurka)

Pohyb: 40 minut Jillian M.

Kalorický příjem: v normě


Vím, že ta tyčinka tam být nemusela, ale nešlo to. Když vás honí Mlsná. A to je dneska už opravdu vše. Dobrou noc. Líbající

* she wanna kill me *

22. července 2013 v 18:04 DIARY
Ahojte, krásky mé! Jak to šlape? Sluníčko nám pěkně svítí a na louce kvete kvítí. Léto je tu jako cvalem, procházíme rájem. :) No dost toho básnění a něco málo k nadpisu.

Po dlouhé, ale opravdu dlouhé, dlouhatánské době, jsem si dala "rychlovku" (40 minut) s Jillinekou mou. Líbající I když jsem spocená až * (na půdu), miluji ji! Vím a věřím, že jedině ona mi pomůže k mé minulé postavě. Vždyť právě díky ní, mi to minule šlo jako po másle.

Takže? Faldíky třeste se! Jill přichází. A proč? No, koukala jsem na sebe do zrcadla, včera večer celý den a uvědomila jsem si, že opravdu NEJSEM spokojená. Chci být zase ta číča s dlouhými vlasy a hubenýma nohama. So, work out for it, bitch. Smějící se

Jinak si prázdniny užívám, všechno kolem mě je krásné, slunečné, vońavé. Ááá, jak já to miluji! Dlouhé hodiny ležím v posteli a dívám se na své oblíbené seriály, chodíme na vínečko s dětičkami, chystám si něco dobrého na zub, nebo si jen povídám se svými andílky, kteří mi vždy zvednou náladu. Přeji vám, ať jste také tak šťastní jako já. Ať všechny škaredé věci zmizí pod tíhou těch krásný, rozkošných a miloučkých.

Krásný den, čokošky moje.


P. S. Aby to nebylo jen o kilech navíc či úbytku a jídle a cvičení, napadlo mě, že bych vám tady udělala i nějakou beauty složenku, rubričku nebo tak něco, kde bych vám dávala třeba výrobky, které mě samotnou nadchnuly a potěšily mou dušičku. Ale teď si jdu dát vaničku.

Konečně doma

20. července 2013 v 12:33 DIARY
Tak, dnes ráno jsem se vrátila z takové menší dovolené. Bylo to FAJN, SUPER, SKVĚLÉ, ale zase frčím zpátky do reality.

Doufám, že se máte skvěle i vy a užíváte si prázdniny, jak jen nejlépe to jde, i přes to, že dnešní počasí nám příliš nepřeje. Nevím, jak u vás, ale tady (u mě). Sluníčko asi dneska nevyleze, proto si dám "poobědního" šlovíka a budu koukat na nějaký seriál. Nějaký návrh?

Večer přidám jídelníček - maybe. Ono už je to totiž takové trošku ohrané. Chtělo by to něco NEW. Mějte se tedy krásně a úžasně, papejte, spinkejte a mějte se rádi. Pááčko housenky moje. :)

Obezita fenomén naší doby či veřejný nepřítel (1. díl)

14. července 2013 v 10:24
Hned na začátku říkám, že článek nemá žádný podkad v lékařských knihách, či jiných odborných publikacích. Jedná se pouze o můj názor a o pár slov "jak to vidím já".Možná některé z vás překvapí první část nadpisu, a to obezita jako fenomén. Ale ano, opravdu mám ten pocit. Jen si někdy pusťte televizi, ať už se díváté na Primu, Novu nebo ČT1, určitě nepřehlédnete množství reklam, které nabízejí a doslova přemlouvají, aby vyzkoušely nové skvěle čaje, pilulky, či náplati, po jejichž užití zaručeně a opakuji zaručeně zhubnou. To je sice hezké, že těmto dejme tomu beznadějným lidem poskytnou jakousi jistostu, která jejich naděje opět přivede mezi živé. Ale podívejme se na věc z druhé strany.

Žena, okolo 40 let, sedí v obývacím pokoji, sleduje televizi a pojídá popcorn. Najednou zpozorní, protože zaslechla ono kouzelné slovo zhubněte. Poslouchá dál, kouká se s otevřenou pusou na onu zázračnou proměnu slečny na obrázku. Ze 70 kil na 50? "Páni, co já bych za to dala." Pronese žena. V tom okouzlení si ale neuvědomí fakt, že na reklamu byly užity různé "zkrášlovací" programy, kterých je dnes plný trh. S vidinou lepších zítřků, žena sáhne po telefonu a kouzelný produkt objedná. A co víc, za nehorázné peníze. Spokojeně si sedne zpátky na gauč, sáhne do misky s popcornem, který s radostí smlsne a dodá: "Ty jsi byl můj poslední." Po několika dnech pilulky konečně dorazí. Užívání 60 dní, po 60 dnech štíhlá postava a to je díky tomuto zázraku. Žádná přísná dieta a žádný pot v posilovně. Když si však po oněch dvou měsících stoupne na váhnu nevidí žádný velký rozdíl, 2 kila dole a ne slibovaných 20? Jak je to možné, vždyť jsem je jedla, tak jak psali na obalu. Zklamená, ublížená a naštvaná na celý svět, zanevře na televizní relace tohoto typu. A jelikož její jedinou útěchou není ani manžel, kterému se zdá totiž krásná a ženská ani děti, vrhne se do jídla. Čokoláda, sušenky, oříšky, to ji přeci uklidnilo i minule. Její dva kila jsou opět nahoře, ne-li tři, čtyři, pět ...

Ptám se, kam to tedy vede? Nejsou tyto "pořady" spíše pomocníkem v tloustnutí? Kdy pro své štěstí zadupou štěstí jiného nelidsky do země? Ale proč by to dělali? Dlouho jsem nad tím přemlýšlela, sledovala televizi a počítala reklamy, pořady či jiné pokusy pomoci tím ne příliš hubeným zhubnout. Je jich několik set. A pak mi to došlo, o těch několik set programů bychom přišli, nebýt baculatějších lidí. Obchodnící by přišli o několik milionů korun, protože by své zboží nemohli uvést na trh. Nikdo by nebyl spochen udělat onu reklamu, natočit ten dokumentářní či chcete-li životopisný film o tom, jak dlouho někdo bojoval s váhou, až konečně váha ukázala jeho vysněné číslo. Po těchto všech slovech mě ale napadá pouze jedna otázka. Nevytváří baculky a baculáky naše společnost pro svůj prospěch?


--- pokrčování příště ---

Ale teď už doopravdy

14. července 2013 v 7:20 DIARY
Ahojte slečny,
vím, že tady bylo nespočet pokusů se vrátit na blog a žádný z nich nebyl příliš povedený. Ale teď už FAKT! Nyní mě nic nemůže zadržet. Nic, nikdo, nikdy. :)

Do konce června jsem měla plnou hlavu školy a od konce června do včerejšího rána jsem byla v té fázi flákání, nicnedělání, pohody, klidu a relaxu. Celý den u seriálů? Why not! Mrkající

Nechci se opakovat, ale doufám, že mě tedy příjemte mezi sebe. Ne, že bych se cítila ve své postavě nějak špatně, ale není to to, co doopravdy chci a co potřebuji pro spokojený život.
Tak se mějte krásně a těším se na vás. Jste NEJLEPŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ A DOKONALÉ, ať už máte vlasy po ramena, černé nebo blond a nebo nějaké to kilíčko navíc. To si pamatute. :)