Tumblr_lycm63dsfc1qcizjdo1_500_large

54-53-52-51-50

Only one second on your lips but many years on your thighs.

Be healthy means be happy. - Be happy means be healthy.
STOP wish. Just DO IT!

Srpen 2013

Life is beautiful

8. srpna 2013 v 19:31 DIARY
Krásný letní večer přeji,

ano, trošku na váš kašlu, ale když ono to jinak nejde v takovém počasíčku - krásném, letním, úžasném. Vždy si do rozepsaných připravím jídelníček a potom si uvědomím, že není důležité, co s ním, kolik toho sním, ale hlavně, že to není přejídání, samý hamburge a coca-cola s cukrem. Musím říct, že poslední dobou jsem opravdu spokojená sama se sebou. Dnešek byl úžasný stejně tak jako předcházející dny. Doufám, že se máte taky krásně.

V pondělí ráno se zvážím - po dlouhé době, tak jsem zvědavá. Držte palečky, ať je alespoň to kilčo dole. Mějte se, bambulky. :))

*can´t sleep, can´t eat, can´t cry, can´t stop*

4. srpna 2013 v 6:32 DIARY
Dobré ráno,

vím vím :), zase jsem tady nějakou dobu nebyla, ale prostě to NEŠLO. Opravdu, i když jsem se snažila, ne a ne si najít nějakou tu volnou minutku. Nebyla jsem ke všemu ani doma, poté nějaké zdravotní problémy a pak takové krásné počasí jako v pátek, včera a určitě i dnes! Mrkající

Víte, miluji léto, tu pohodu, to nic nedělání, to jak mě v noci štípou komáři, to jako se budím z děsného horka, tu vůni 30 stupňů, okurkovou limonádu. Mňam. Mohla bych žít někde na pláži, jen s palmami a pískem.

A pár slov o včerejšku. Takže celý den, celý opravu celý jsem ležela u vody - jů, pohodička, relax, klídeček. Občas něco zblajzla a musím říct, že se v kalorickém příjmu opravdu dařilo. Takže si sama TLESKÁM, jsem na dobré cestě. Teď hlavně don´t stop!!!

A co vy, jak jste si užili krásný, slunečný, letní den? Doufám, že nikoho z vás sluníčko příliš nesežehlo. Mám vás ráda. Večer se ještě ozvu.
Mějte se krásně, bambulky, a užívejte krááás naše světa.